Föremål som liknar pottskåp Furu
3026 Pottskåp
Betsad Furu. Bredd: 61 cm. Djup: 41 cm, höjd: 93 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 5 juni 2023
4204 Pottskåp
Furu, slitage. Bredd: 40. Djup: 35 cm, höjd: 68 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 28 november 2022
5649 Pottskåp
furu, 1800-talets slut, 49x39. Höjd: 70 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 9 maj 2022
8492 Pottskåp
Furu. Bredd: 65 cm. Djup: 49 cm. Höjd: 103 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 2 augusti 2021
9282 Pottskåp
Såld: 400 kr
Såldes den 15 februari 2021
4471 Pottskåp
furu. Bredd: 58 cm. Djup: 37 cm, höjd: 77 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 september 2020
2298 Pottskåp
Furu. Bredd: 46, djup: 40 cm, höjd: 82 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 31 augusti 2020
4432 Pottskåp
Furu, Bredd: 48cm. Djup: ca 48-50cm. Höjd: 72cm
Såld: 250 kr
Såldes den 6 januari 2020
5060 Pottskåp
Furu. Bredd: 50, djup: 42 cm, höjd: 75 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 15 juli 2019